Tvoríme

Krásu

- OD -

- 2017 -

SÚČASNÝ KVETINOVÝ DIZAJN

Jarabina - súčasný kvetinový dizajn

Našou základnou filozofiou je fúzia lokálnych zdrojov so súčasným kvetinovým umením. Jednoduchosťou inštalácií a aranžmánov chceme poukázať na samotnú krásu sezónnych materiálov s dôrazom na unikátnu farebnú paletu.

Tvoríme v súlade s ročným obdobím, používame čo najviac miestnych zdrojov, obdivujúc krásu prírodných nedokonalostí. Vraciame sa k takmer zabudnutým kvetom zo záhrad našich starých mám a hľadáme nové varianty pôvodných druhov.

kvetinový styling & dizajn svadieb a eventov & kvetinárstvo & webshop

Tvár tvoriaca za jarabinou

Roberta Zábojník - zoznámte sa

Už viac ako päť rokov mám to šťastie tvoriť kvetinovú krásu pod svojou vlastnou značkou. Od medicíny som sa dostala ku kvetinovému dizajnu po kľukatej ceste a toto smerovanie ma úplne pohltilo. Zistila som, že práca s kvetmi nie je len o tom, ako ich pekne zostaviť do kytice, ale že môže byť aj určitým druhom umenia. Je to kombinácia estetického citu a bádateľstva. Rada sa pozerám na štandardné druhy kvetov z uhla pohľadu nezasveteného pozorovateľa a ešte radšej objavujem tie nové a kombinujem ich.

Tvorba kvetinového dizajnu je pre mňa spôsob vyjadrenia môjho vnímania farieb, rôznych štruktúr a vôní a práca s ich nekonečnými kombináciami. Rada hľadám inšpiráciu v umení a dizajne, ale aj od prvých súčasných kvetinárov akými boli Constance Spry a Laura Lee Burroughs.

publikácie

Vidíte to podobne, ako my? Dohodnite si konzultáciu.

Ak plánujete svadbu alebo inú výnimočnú udalosť, kvetinový styling alebo dychberúcu inŠtaláciu, napíšte nám!

kontaktovať