Kytica z Jarabiny - donáška & osobný odber

Spravte radosť sebe alebo svojim blízkym kyticou plnou toho naj, čo nám aktuálna sezóna ponúka. Každý týždeň u nás nájdete novú farebnú paletku. Od jari do jesene tvoria väčšinu nášho portfólia kvety od lokálnych farmárov.

Kyticu si viete objednať na donášku v rámci Bratislavy alebo osobný odber v Jarabine v rámci otváracích hodín. Donášku robíme v poobedných hodinách od pondelka do piatka.

objednať kyticu nižšie

Časté otázky

Kedy bude kytica doručená?

Z čoho bude moja kytica zložená?

Donášku kytíc robíme len v rámci Bratislavy, štandardne od pondelka do piatka medzi 12:00 a 16:00 hod. Ak by ste si želali konkrétnejší čas, prosím uveďte nám to do poznámky a ak to bude možné, radi vám vyhovieme.

V Jarabine zostavujeme každý týždeň novú farebnú a druhovú paletku tých najkrajších sezónnych kvetov. Preto sú naše kytice

každý týždeň novým prekvapením.

Ak by ste sa chceli informovať o aktuálnej dostupnosti jednotlivých druhov alebo farebnosti, viete tak spraviť telefonicky priamo v našom kvetinárstve v rámci otváracích hodín.

Čo ak nezastihnete adresáta kytice?

Kedy najneskôr si viem objednať kyticu?

V prípade, že nezastihneme adresáta kytice v rámci nášho doručovacieho okna, je možnosť vyzdvihnutia si kytice nasledujúci pracovný deň v našom kvetinárstve na Dunajskej ulici.

Kyticu na donášku v rámci Bratislavy si viete objednať najneskôr do 11:00 v rámci daného dňa. Kyticu na osobný odber si viete online objednať najneskôr do 18:00 v daný deň. Kyticu na osobný odber si viete objednať aj jednoducho telefonicky priamo na predajni.