Objednať kvety

Ako si objednať kvety?

 

Obdarujte svojich blízkych kyticou sezónnych kvetov alebo si spravte radosť len tak pre seba. Stačí vyplniť náš stručný formulár, zvoliť si dátum a cenu kytice (v intervale od 30 do 150 eur).

 

Donáška alebo osobný odber?

 

Donášku robíme v rámci Bratislavy od pondelka do piatka v poobedných hodinách. Osobný odber je možný od pondelka do soboty v rámci otváracích hodín. 

Cena donášky je 6 eur.

 

Aké kvety mi prídu?

 

Používame vždy čerstvé, sezónne kvety najlepšie vystihujúce dané ročné obdobie a náladu prírody. Každý týždeň zostavujeme novú farebnú paletku s tými najkrajšími kvetmi aké máme k dispozícii. Preto sú naše kytice každý týždeň iné, zostavené z nami vybraného mixu. Fotky kytíc nižšie sú ilustratívne, pre rámcovú predstavu o približnej veľkosti kytíc.

Ak máte záujem o selekciu nezviazaných, voľných kvetov do vázy, uveďte nám to prosím do poznámky.

 

Ako zaplatím?

 

Po obdržaní Vašej objednávky Vám pošleme potvrdzujúci mail – v prípade donášky s priloženou faktúrou na uhradenie online. Ak si zvolíte osobný odber, platba je pri prevzatí kvetov v Jarabine. Mail posielame až po osobnom spracovaní objednávky, môže to preto trvať aj zopár hodín. Ak je Vaša objednávka súrna, prosím radšej nám zavolajte. 

Ak si želáte na faktúru uviesť inú adresu ako zadanú doručovaciu, uveďte nám to prosím do poznámky.

 

V prípade špecifických objednávok alebo akýchkoľvek otázok nás pokojne kontaktujte na 0948 854 564. 

Objednávkový formulár

30 eur
60 eur
90 eur
120 eur