Objednať veniec

Ako si objednať veniec?

 

Objednajte si nášho kultového divočáka! Zvoľte si, či máte záujem o závesného divočáka alebo adventného divočáka so sviečkami, vyberte si veľkosť a napíšte nám ak máte nejakú konkrétnejšiu predstavu do poznámky.

 

Približná veľkosť vencov

S – cca 25 cm

M – cca 35 cm

L cca 45 cm

Ak by ste si želali väčší alebo atypický veniec, uveďte nám to prosím do poznámky.

 

Donáška alebo osobný odber objednávky?

Donášku robíme v rámci Bratislavy od pondelka do piatka medzi 12:00 a 16:00. Osobný odber je možný od pondelka do piatka od 11:00 do 16:00 a v sobotu medzi 9:00 a 13:00.

Cena donášky je 6 eur.

 

Z čoho sú naši divočáci a koľko vám vydržia?

 

Naši divočáci sú z prírodných materiálov, rôznych druhov neopadavého ihličia a sušených rastlín, doladené decentnými sklenenými ozdobami, strapcom alebo zamatkou. Zvoliť si viete vysoké alebo valcovité sviečky. Veniec je pekný aj po vysušení (rýchlosť jeho schnutia je závislá od teploty a vlhkosti prostredia). Mnohí z vás ho majú aj po celý rok!

O aktuálnej dostupnosti sviečok sa dozviete viac na našom instagrame, prípadne nám zavolajte na 0948 854 564 v rámci otváracích hodín a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

 

Ako zaplatím?

 

Po obdržaní Vašej objednávky Vám pošleme potvrdzujúci mail s priloženou faktúrou na uhradenie online. Ak si zvolíte osobný odber objednávky, platba je pri prevzatí v Jarabine. Mail posielame až po osobnom spracovaní objednávky, môže to preto trvať aj zopár hodín. Ak je Vaša objednávka súrna, prosím radšej nám zavolajte. 

Ak si želáte na faktúru uviesť inú adresu ako zadanú doručovaciu, uveďte nám to prosím do poznámky.

 

V prípade špecifických objednávok alebo akýchkoľvek otázok nás pokojne kontaktujte na 0948 854 564. Budeme sa tešiť na vaše objednávky!

Objednávkový formulár