Donáška

Ako funguje naša donáška?

 

Ku krásnym kvetom môžete mať prístup aj keď je naše kvetinárstvo zatvorené! Obdarujte svojich blízkych kyticou sezónnych kvetov alebo si spravte radosť len tak pre seba. Stačí vyplniť náš stručný formulár, zvoliť si dátum doručenia (od pondelka do piatka) a cenu kytice (v intervale od 30 do 150 eur).

 

Donáška zdarma

 

Donášku robíme takmer v rámci celej Bratislavy, my osobne a zdarma od pondelka do piatka v poobedňajších hodinách medzi 12:00 a 16:00. Do vzdialenejších mestských častí (ako napríklad Dúbravka, Lamač, Devín, Jarovce, Rusovce) prijímame objednávky nad 50 eur.

Do Čunova, Devínskej Novej Vsi a Záhorskej Bystrice osobnú donášku bohužiaľ nerobíme, v  prípade záujmu ale vieme objednať spoplatnenú externú kuriérsku službu.

 

Aké kvety mi prídu?

 

Používame vždy čerstvé, sezónne kvety najlepšie vystihujúce dané ročné obdobie a náladu prírody. Každý týždeň zostavujeme novú farebnú paletku s tými najkrajšími kvetmi aké máme k dispozícii. Preto sú naše kytice každý týždeň iné, zostavené z nami vybraného mixu. Fotky kytíc nižšie sú ilustratívne, pre rámcovú predstavu o približnej veľkosti kytíc.

Ak máte záujem o selekciu nezviazaných, voľných kvetov do vázy, uveďte nám to prosím do poznámky.

 

Možnosť aj osobného odberu v JARABINE

 

Vaše objednávky si viete vyzdvihnúť aj osobne v Jarabine od pondelka do piatka v čase od 12:00 do 16:00. Do objednávkového formulára stačí na miesto adresy pre doručenie zadať „JARABINA“.

 

Ako zaplatím?

 

Po obdržaní Vašej objednávky Vám pošleme potvrdzujúci mail s priloženou faktúrou na uhradenie online. Mail posielame až po osobnom spracovaní objednávky, môže to preto trvať aj zopár hodín. Objednávky spracovávame každý pracovný deň od 8:00 do 18:00.

Ak si želáte na faktúru uviesť inú adresu ako zadanú doručovaciu, uveďte nám to prosím do poznámky.

 

V prípade špecifických objednávok alebo akýchkoľvek otázok nás pokojne kontaktujte na 0948 854 564. 

Objednávkový formulár

30 eur
60 eur
90 eur
120 eur